Brødtekst
stig-winther-femern-belt-development
Managing Director Stig Rømer Winther

Email: stig@femern.info
Mobil: +45 2819 8228
Ansættelsesdato:
jesper-bille-femern-belt-development
Project manager Jesper Bille

Email: jesper@femern.info
Mobil: +45 4025 1093
Ansættelsesdato:
finn-soerensen-femern-belt-development
Information consultant Finn Sørensen

Email: finn@femern.info
Mobil: + 45 4046 2213
Ansættelsesdato:
gitte-nordstrøm-hansen-femern-belt-development
Project manager/HR Consultant Gitte Nordstrøm Hansen

Email: gitte@femern.info
Mobil: +45 4019 3369
Ansættelsesdato:
jesper-roenn-kristiansen-femern-belt-development
Project manager Jesper Rønn Kristiansen

Email: jesperk@femern.info
Mobil: +45 3089 2156
Ansættelsesdato:
patrick-jarosczinsky-femern-belt-development
Project consultant Patrick Jarosczinsky

Email: patrick@femern.info
Mobil: + 45 2498 0787
Ansættelsesdato:
thomas-waldner-communication-consultant-femern-belt-development
Communication consultant Thomas Waldner

Email: thomas@femern.info
Mobil: + 49 171 54 55 56 5
Ansættelsesdato: